TENSET s.r.o.

Ing. Jan Lindovský & Ing. Petr Lindovský Ph.D.

Historie

Firma TENSET s.r.o. byla založena v roce 2010 transformací původní projekční kanceláře Ing. Jan Lindovský působící na trhu od r.1998 v oblasti projektování a dozorování staveb. Firma byla zapsána dne 25.2.2010 do obchodního rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě v oddílu C vložka č. 34885. Firma Ing. Jan Lindovský a TENSET s.r.o. získala autorizaci v oboru pozemních staveb při České komoře autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě pod č. 1102218 a úzce spolupracuje se statickou projekční kanceláří Ing. Petr Lindovský PhD. , která je autorizována v oboru statika a dynamika staveb při České komoře autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě pod č. 1102620.

Po celou dobu působnosti jsme se zabývali zejména projektováním rodinných domů a bytových staveb, jejich novostavbami i rekonstrukcemi, dále pak projektováním staveb administrativních, občanských, sportovních i staveb průmyslových. U námi projektovaných staveb jsme klientům poskytovali vždy kompletní servis od vyřízení veškerých povolení pro stavbu až po stavební dozor na stavbě při její realizaci.

Vznik společnosti TENSET s.r.o. byl reakcí na snahu o další zkvalitnění námi nabízených služeb klientům a rozšíření našeho portfolia o realizaci a dodávku staveb. Za dobu své mnohaleté působnosti jsme si získali řadu spokojených zákazníků, o čemž nejlépe svědčí rubriky „Fotogalerie staveb“, kde se nachází prezentace alespoň části staveb, které jsme projektovali, realizovali nebo jen dozorovali za dobu existence firmy.